Każdy budynek jest inny

Każdy budynek wymaga odmiennego podejścia – my o tym wiemy. Zobacz jakie dodatkowe funkcje możesz zrealizować instalując Blue Bolt w swojej nieruchomości.

Dostarczaj informacje

Administrator może wysyłać do użytkowników
powiadomienia, które pojawią się na
ich ekranach. Mogą to być informacje np.
o paczce czekającej na odbiór, czasowych
wyłączeniach czy awariach.

Granting accesses

Zarządzanie dostępami

Przydzielenie dostępu konkretnej osobie lub grupie to kilka prostych kroków. Do dyspozycji są narzędzia ułatwiające administrację dostępami – profile i strefy, pozwalające na standaryzację dostępów i wydzielanie stref administrowanych przez najemców. Uprawnieni użytkownicy mogą zapraszać swoich gości do wybranych miejsc. To znacznie upraszcza procedury wpuszczania gości.

Obsługa gości

Uprość funkcjonowanie parkingu
Gość może skorzystać z miejsca parkingowego, jeśli zostanie mu przydzielone. Może też sam wykupić dostęp do parkingu prosto z telefonu.
Nie drukuj jednorazowych kodów
Gość idzie wprost do odpowiedniego wejścia, jeśli wcześniej odebrał zaproszenie lub wpisuje otrzymany kod na tablecie przy wejściu.

Community

Stwórz społeczność 

Blue Bolt pomoże Ci premiować użytkowników, gromadzić punkty i nagradzać wskazane aktywności. Wprowadź angażujące wyzwania i rywalizacje pomiędzy najemcami lub pracownikami firmy i zobacz jak to wspiera atmosferę i pomaga budować społeczność.

Rezerwacja sal i zasobów

Blue Bolt może służyć także do rezerwowania
innych zasobów, w tym sal konferencyjnych oraz innych produktów. Wybrane zasoby mogą być widoczne dla wszystkich najemców, wyłącznie jednego najemcy lub określonej grupy użytkowników. Rezerwowane mogą być także miejsca parkingowe, przekazywane innym osobom w czasie urlopu.

Parkowanie i wspólne przejazdy

Jeśli dwie lub więcej osób zameldują się w aplikacji Blue Bolt przed wjazdem na parking, to będą mogły skorzystać z premiowanych miejsc przeznaczonych wyłącznie na car sharing.
Dodatkowo motywuj osoby dojeżdżające w ten sposób do pracy dając te miejsca za darmo albo przyznawaj im punkty, które wymienią na nagrody.

Sprawdź Blue Bolt w praktyce

Jeśli chcesz przetestować Blue Bolt w swoim budynku, skontaktuj się z nami. To najlepszy sposób żeby odkryć możliwości naszej technologii.

Masz biuro, budynek mieszkalny, a może apartament nad morzem? Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości Blue Bolt!

Dowiedz się więcej