Aktualności

Nowa współpraca z Adgar Poland

Jesteśmy dumni z podpisania umowy z Adgar Poland! Już niedługo pierwszy budynek w Warszawie będzie wspierany przez Blue Bolt co oznacza, że członkowie Brain Embassy oraz inni najemcy będą mieć możliwość dostępu i poruszania po [...]

Blue Bolt w budynkach mieszkalnych

Początek 2019 był obfity w instalacje naszych systemów w budownictwie mieszkalnym. Nasze urządzenia można zobaczyć w kilku lokalizacjach w Warszawie.

Blue Bolt w CBRE Proptech Index

CBRE opublikowało raport podsumowujący badanie biurowców z naszej części Europy. Blue Bolt wymieniony wśród obiecujących startupów!

PropTech Vienna 2019

W listopadzie odwiedziliśmy PropTech Vienna. Świetnie zorganizowane wydarzenie, widzimy sie za rok!

Merlin PropTech challenge

Blue Bolt w finałowej trzydziestce prestiżowego konkursu międzynarodowego! W lutym mieliśmy okazje pokazać naszą technologie przed potencjalnymi klientami w Madrycie.

Pierwsze instalacje w Londynie

Nasze urządzenia funkcjonują w brytyjskiej siedzibie firmy Avison Young. W planach na drugie  półrocze 2019 są kolejne instalacje w Wielkiej Brytanii

Blue Bolt na MIPIM PropTech

1-2 lipca w Paryżu będziemy obecni na MIPIM Proptech - największych Targach branżowych tego roku. Blue Bolt będzie miał swój dedykowany Startup Pod - zapraszamy!

Blue Bolt w centrum Gabos

Nasze urządzenia funkcjonują w centrum medycznym w Gabos w Piekarach Śląskich. Kolejne instalacje w obiektach medycznych już niedługo!